Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące projektów grantowych PDF Drukuj Email

W związku z planowanym ogłoszeniem naborów wniosków na dofinansowanie projektów grantowych przez Stowarzyszenie "Suwalsko-Sejneńska" LGD zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym. Spotkanie dotyczyć będzie naborów wniosków grantowych w dwóch obszarach: mała infrastruktura turystyczna, sportowa i rekreacyjna oraz wsparcie sektora organizacji pozarządowych. Na każdy z tych obszarów przeznaczone jest 250 000,00 zł. Maksymalna wartość jednej operacji w ramach projektu grantowego to 50 000,00 zł przy dofinansowaniu do 95%.

Na spotkaniu omawiane będą:

- podstawowe aspekty prawne ubiegania się o dotacje,

- kwalifikowalność beneficjentów, rodzajów operacji oraz wydatków,

- tryb oceny i wyboru projektów,

- sposób przygotowania i składania fiszek oraz wniosków,

- podstawowe zobowiązania wynikające z umowy o dofinansowanie.

Spotkania odbędą się :

Suwałki 17.10.2018 – w  siedzibie Stowarzyszenia „Suwalsko –Sejneńska” Lokalna Grupa Działania, ul. Kościuszki 71, 16-400 Suwałki. -Początek spotkania – godz. 10:00

Sejny 19.10.2018 – sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sejnach, ul. Piłsudskiego 34, 16-500 Sejny
Początek spotkania – godz. 10:00