Reklama

Skorzystaj z naszej oferty
Proponujemy projekcję plenerową filmów na zamówienie. Szczegóły w zakładce Stowarzyszenie "Kraina Czarnej Hańczy" tel:604 920 602
Reklama LGD "Sejneńszczyzna"
 
 
 

Pogoda

Pogoda Sejny z serwisu
 

LEADER 2015-2020

 
Jak było? "Otwarcie Sezonu Turystycznego" PDF Drukuj Email

5 i 6 czerwca odbyło się "Otwarcie sezonu turystycznego". Impreza zaczęła się od spływu kajakowego, który ruszył z Wysokiego Mostu i dotarł do pola namiotowego "U Bociana" w Głębokim Brodzie. Na miejscu gospodarze- Państwo Myszczyńscy, czekali już na uczestników spływu oraz pozostałych zebranych z tradycyjnie przyrządzonym mięsem z grilla, bigosem, sękaczem oraz z innymi pysznymi potrawami. Dzień pełen atrakcji zakończył się późnym wieczorem, projekcją kina plenerowego. Została wyświetlona komedia romantyczna.

 

 

Natomiast 6 czerwca również minął pod znakiem aktywnego wypoczynku. Na plaży Gminnej w Krasnopolu udostępniono sprzęt wodny dla chętnych, a wieczorem również odbyła się projekcja kina plenerowego. Został wyświetlony film o niemieckim geniuszu komputerowym.


 

Ponadto w przeciągu całego długiego weekendu były rabaty na poszczególne usługi turystyczne dla zainteresowanych miłym odpoczynkiem w pięknym zakątku Sejneńszczyzny.  Mamy nadzieję, że tego typu promocja doprowadziła do  jeszcze większej rozpoznawalności  poszczególnych ofert turystycznych z naszego regionu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły i wzięły udział w organizacji "Otwarcia Sezonu Turystycznego". Bez Was wszystkich nie byłoby możliwe tego typu przedsięwzięcie. Niech tegoroczny sezon turystyczny obfituje w turystów oraz  w słoneczne dni :)