Konkurs "marka sejneńszczyzny" PDF Drukuj Email

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA  do 30.08.2013

(termin został przedłużony)!

Stowarzyszenie Samorządów Ziemi Sejneńskiej oraz LGD „Sejneńszczyzna”

zapraszają

lokalnych twórców, przedsiębiorców, producentów, kwaterodawców, organizacje pozarządowe oraz instytucje i podmioty z powiatu sejneńskiego

do udziału w Konkursie „Marka Sejneńszczyzny 2013”

Konkurs ma na celu wyróżnienie tytułem „Marka Sejneńszczyzny” jako znaku wysokiej jakości za konkretny produkt, grupę produktów, za zorganizowanie najlepszej imprezy – wydarzenia, wysoki poziom świadczonych usług np. noclegowych, a także za działalność prowadzoną przez lokalnego przedsiębiorcę z naszego powiatu.

Odznaczenie „Marka Sejneńszczyzny” przyznane będzie w kategoriach:

• Najlepszy produkt lokalny (kulinarny, rzemiosło, promocyjny, turystyczny),
  • Najlepsza agroturystyka,
  • Najlepsza działalność gospodarcza, aktywność i przedsiębiorczość,
  • Najciekawsza działalność kulturalna i prospołeczna,
  • Najciekawszy zrealizowany projekt w ramach programu LEADER.

Zasady uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin.

Zgłoszenia dokonywane są na wypełnionym i podpisanym formularzu. Karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.lgd-sejnenszczyzna.pl

Formularze dla kategorii:

Produkt lokalny

Agroturystyka

Działalność gospodarcza, aktywność i przedsiębiorczość

Działalność kulturalna i prospołeczna

Projekt Programu Leader

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do Biura LGD „Sejneńszczyzna”
(ul. J. Piłsudskiego 2/6, 16-500 Sejny lub email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w terminie do 30 sierpnia 2013r.

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi podczas V Dożynek Powiatu Sejneńskiego w dniu 08 września 2013r. na placu przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sejnach.